Sobota 09 maja 2009

Scena główna

10:00 Start wielkiego gotowania – Paprykarz Szczeciński (poza sceną)
11:00-12:45 Przegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „Nad Odrą”
- prezentacje w kategoriach wiekowych: 6-10 lat, 11-15 lat
12:45-13:00 Inauguracja VI Oddziału Blue Knights Poland VI
- pasowanie kilkudziesięciu adeptów Motocyklowego Klubu Stróżów Prawa
13:00-14:00 c.d. Przeglądu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „Nad Odrą”
- prezentacje w kategoriach wiekowych: 6-10 lat, 11-15 lat
14:00-14:30 Podróże muzyczne: „Remedium” – zespół wokalny, Kobylanka
14:30-14:45 Uroczyste otwarcie Pikniku
14:45-15:00 Podróże muzyczne: „Sprint Band”, zespół instrumentalny
14:50-15:10 Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom wyścigu ósemek wioślarskich
15:10-15:15 Start wielkiego poczęstunku – Paprykarz Szczeciński
15:15-15:30 Podróże egzotyczne: „Capoeira” – Klub Sportowy, Szczecin
15:30-15:50 Taneczne klimaty: „Żagielek” – zespół taneczny, Przedszkole Publiczne nr 27, Szczecin
15:50-16:00 Konkurs z nagrodami dla publiczności
16:00-16:15 Występy zespołu „Sprint Band” (poza sceną)
16:00-18:00 Przegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „Nad Odrą”
- prezentacje w kategoriach wiekowych: młodzież, dorośli
17:00-17:15 Występy zespołu „Sprint Band” (poza sceną)
18:00-18:30 Konkurs z nagrodami dla publiczności
18:30-18:50 Podróże muzyczne: Przemysław Nowak – nowoczesna muzyka akordeonowa
18:50-19:10 Konkurs z nagrodami dla publiczności
19:10-19:40 Podróże muzyczne: „The Big Baltic Band’ – zespół instrumentalny, Pałac Młodzieży w Szczecinie
19:40-19:55 Podróże muzyczne: „Selviano” – muzyka elektroniczna, Pałac Młodzieży w Szczecinie
19:55-20:10 Podróże muzyczne: „Digital” – muzyka elektroniczna, Pałac Młodzieży w Szczecinie
20:10-20:25 Konkurs z nagrodami dla publiczności
20:25-20:35 Taneczne klimaty: „Studio Tańca PAA” – tancerze, Szczecin
20:35-20:50 Konkurs z nagrodami dla publiczności
21:00-21:40 Gwiazda Wieczoru: zespół „Nasty Ladies” cz.1
21:40-22:00 Podróże egzotyczne: „Czarne Złotka” i „Lascar” – afrykańskie bębny i taniec ognia
22:00-22:40 Gwiazda Wieczoru: zespół „Nasty Ladies” cz.2

Festiwal Sportów Wodnych

11:00-17:00 Taxi wodne i tramwaj wodny
11:00-17:00 ABC żeglarskie – Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej
W programie: warsztaty wiązania węzłów żeglarskich, ubierania kapoków, instruktarz na lonży oraz rzutkach ratowniczych.
Kursy żeglarstwa oraz regaty na łodziach klasy Optymista, Karina i DZ (wiosłowo-żaglowa) dla dzieci i młodzieży
14:00-16:00
- Water Safari – pokazy łodzi śmigłowej przygotowane przez firmę Ślizg
- Pokazy ślizgów
- Rejsy po porcie oraz pokazem instrukcji pilotarzu jachtów – firma Skagen
14:00 Regaty Osad Wioślarskich Ósemek Uczelnianych o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego
Dystans
1000 metrów. Potwierdzamy udział Mistrzów Olimpijskich z Pekinu – Marka
Kolbowicza i Konrada Wasielewskiego w ceremonii wręczania nagród i
pucharu na zakończeniu w/w Regat.
15:00 2. Szczecińskie Wyścigi Łodzi Motorowych Amatorów o Puchar Pikniku nad Odrą organizowane wraz z firmą Ametyst
Wyścigi odbywają się w dwóch kategoriach:
Klasa I – łodzie z silnikami do 80 KM włącznie
Klasa II – łodzie z silnikami powyżej 80 KM

Zlot jachtów, łodzi żaglowych i motorowych. Do dyspozycji wodniaków przygotowano bezpłatną keję na wysokości Trasy Zamkowej.

Niedziela 10 maja 2009

Scena główna

11:00-13:00 Podsumowanie Przeglądu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „Nad Odrą”
13:00-13:15 Podróże muzyczne: „Gama” – zespoł wokalny, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże”, Szczecin
13:15-13:30 Taneczne klimaty: „Be Free” – zespół taneczny, Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże”, Szczecin
13:30-13:45 Podróże muzyczne: „M.A.M” – zespoł instrumentalny, Pałac Młodzieży, Szczecin
13:45-14:00 Podróże muzyczne: „Akord” – zespoł instrumentalny, Pałac Młodzieży, Szczecin
14:00-14:15 Konkurs z nagrodami dla publiczności
14:15-15:00 Podróże muzyczne: Pracownia Wokalna „Lidus-Art”, piosenka aktorska i pop
15:00-15:30 Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom wyścigu ósemek wioślarskich
15:30-15:45 Losowanie nagród w konkursie PŻB
15:45-16:00 Losowanie nagród w konkursie „Mr. Driver”
16:00-16:15 Taneczne klimaty: „Estilo Dance Studio” – zespoły tańca nowoczesnego, Szczecin
16:15-16:30 Konkurs z nagrodami dla publiczności
16:30-17:15 Taneczne klimaty: „Save the Beat Dance Academy”
- zespoły tańca nowoczesnego, Szkoła Tańca Save The Beat, Szczecin
17:15-18:00 Podróże muzyczne

Festiwal Sportów Wodnych

11:00-17:00 Taxi wodne i tramwaj wodny
11:00-17:00 ABC żeglarskie – Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej
W programie: warsztaty wiązania węzłów żeglarskich, ubierania kapoków, instruktarz na lonży oraz rzutkach ratowniczych.
Kursy żeglarstwa oraz regaty na łodziach klasy Optymista, Karina i DZ (wiosłowo-żaglowa) dla dzieci i młodzieży
13:00 Pokaz jazdy na nartach wodnych Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego
14:00 Regaty Osad Wioślarskich Ósemek Uczelnianych o Puchar Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Dystans 1000 metrów

Zlot jachtów, łodzi żaglowych i motorowych. Do dyspozycji wodniaków przygotowano bezpłatną keję na wysokości Trasy Zamkowej.