Program Dni Morza 2008

Piątek 13 czerwca 2008

Koncerty – Scena główna
17.00 – 17.45 Kalosz Laszlo
18.00 – 18.45 60-lecie Liceum Plastycznego
19.00 – 19.45 Mademoiselle Le Cocu
20.00 – 21.30 Skambomambo
21.45 – 22.30 ŁOŃA
22.50 – 23.50 Maciek Silski

Koncerty – Scena szantowa
16.00 – 22.00 Marek Szurawski, Jerzy Porębski, Ryszard Muzaj,
Flash Creep, Orkiestra Samanta, Cztery Refy, Stary Szmugler, Tonam i
Synowie

Widowiska – zabawy – Scena dziecięca
16.00 – 19.00 Prowadzenie i program sceniczny: Teatr La Fayette
19.00 – 20.00 Letnia Szkoła Tańca – nauka salsy. Prowadzenie: Salsaluna Studio Tańca

Dla kibiców „Piłkarska Tawerna”
18.00 – 23.00 Mistrzostwa Europy – transmisja meczów na telebimie

„Sportowa Arena”
17.00 – 20.00 Zajęcia sportowe i zręcznościowe dla
publiczności z elementami marynistycznymi – wspinaczka na reje,
wiązanie węzłów, rzuty liną cumowniczą – cumowanie jachtu itp.

Festiwal fajerwerków
22.30 – 22.50 Pokaz pierwszy
00-00 – 00.20 Pokaz drugi

Sobota 14 czerwca 2008

Koncerty – Scena główna
19.00 – 20.30 BUDKA SUFLERA
20.45– 21.45 BRACIA
23.00 – 00.30 MATTAFIX

Parady – prezentacje
17.00 – 18.30 Parada morska ulicami Miasta,
21.45 – 22.20 Parada jednostek pływających,
22.20 – 23.00 Stawianie żagli na Darze Młodzieży – widowisko światło dźwięk.

Koncerty – Scena szantowa
12.00 – 23.00 Stare Dzwony, Flash Creep, Orkiestra Samanta, Qftry, Dair, Tonam i Synowie, Stary Szmugler, Atlantyda, Cztery Refy

Widowiska – zabawy – Scena dziecięca
12.00 – 19.00 Prowadzenie: Pogotowie Teatralne. Zaprezentują
się m.in.: Przedszkole „Żagielek”, Przedszkole nr 65, Pałac Młodzieży,
Gimnazjum nr 20 – Czarne Złotka, Gimnazjum nr 10, Gimnazjum nr 27, LO –
zespół APERTO, Gimnazjum nr 27

„Sportowa Arena”
13.00 – 20.00 Rozgrywki w ramach Turnieju Miast, zajęcia
sportowe i zręcznościowe dla publiczności z elementami marynistycznymi
– wspinaczka na reje, wiązanie węzłów, rzuty lina cumowniczą –
cumowanie jachtu tip.

Dla kibiców „Piłkarska Tawerna”
18.00 – 23.00 Mistrzostwa Europy – transmisja meczów na telebimie

Festiwal fajerwerków
00.30 – 00.50 Pokaz trzeci

Wydarzenia towarzyszące – sobota
11.00 – 18.00 Rejsy oldtimerami po Odrze
11.00 – 19.00 Wyścigi smoczych łodzi – nabrzeże przy Urzędzie Celnym
12.00 Uroczystość w intencji tych, co nie powrócili z morza – Cmentarz Centralny

Niedziela 15 czerwca 2008

Sceny przy fontannie
16.00 – 16.20 Turniej Miast – wręczenie nagród
17.00 – 17.20 Turniej Dzielnic – wręczenie nagród
18.00 – 18.20 Festiwal Fajerwerków – wręczenie nagród

Koncert na Ładodze
19.00 – 20.00 Koncert Orkiestry Filharmonii Szczecińskiej im. M. Karłowicza

Koncerty – Scena szantowa
11.00 – 18.00 Stare Dzwony, Qftry, Dairy, Stary Szmugler,
Atlantyda; Marek Szurawski i Ryszard Muzaj, Jerzy Porębski i Andrzej
Korycki

Widowiska – zabawy – Scena dziecięca
12.00 – 19.00 Prowadzenie: Pogotowie Teatralne. Zaprezentują
się m.in.: Gimnazjum nr 20 – Czarne Złotka, Pałac młodzieży „Klaun Tomi
i Mimi Konewka.”
19.00 – 20.00 Prowadzenie: Salsaluna Studio Tańca  Letnia Szkoła Tańca – nauka salsy

Dla kibiców „Piłkarska Tawerna”
20.45 – 23.00 transmisja piłki nożnej

Festiwal fajerwerków
22.30 pokaz specjalny

Wydarzenia towarzyszące – niedziela
10.00 –  10.45 Nabożeństwo z pokładu Daru Młodzieży
11.00 –  17.00 Rejsy oldtimerami
12.00 –  13.00 Msza w intencji ludzi morza – Katedra
22.00      Cmentarz Centralny, obok kaplicy, koncert „Tym którzy nie
powrócili z morza” w wykonaniu Orkiestry Opery na Zamku pod batutą
Warcisława Kunca

Od piątku do niedzieli
Scena dziecięca: stoiska zabaw interaktywnych, Namiot EUREKI, Bajkowe postaci, Namiot MOPR – rodzina zastępcza, Letnia Szkoła Tańca.

Plaża: wykonanie piaskowej rzeźby Sediny,
warsztaty i konkurs rzeźbienia w piasku – dla publiczności, dziecięce
piaskowe rzeźby, Plac zabaw dla dzieci, Wesołe miasteczko, Koło
Młyńskie, Jarmark Morski, Tramwaj Turystyczny, Bulwar Artystów, stoiska
z pamiątkami, zajęcia edukacyjne na jednostkach, Wyspy pirackie, Wodne
Taxi – nabrzeże przy Kapitanacie Portu, Dworzec Główny – peron I – Dni
Techniki Kolejowej.